fbpx

הלב זה המקום להתחיל ממנו...

מסע אל תוך הלב ~ 4-6 ליוני 2020

מוזמנים באהבה ל3 ימים שבהם נשים את הראש בצד ונוציא את הלב שלנו לחופשה במדבר היפהפה.
נלמד לשחרר את כל מה שיושב ביננו לבין אהבה וקרבה בחיינו, בין אם זה עומס נפשי או פיסי, רגשות, אמונות ונתחבר לאהבה עצמית ואהבה לאחרים.

בסדנה נחווה ונלמד כלים יעילים ועוצמתיים מעולם התרפיה והמדיטציה, הביואנרגיה, והנשימה – ריברסינג, ונתחבר לעוצמה שטמונה בחיבור לגופנו ולתבונה של הלב. תבונה זו, שכבר אפילו ישנם מחקרים מדעיים שמתחילים להוכיח את קיומה, יודעת להשיב את הסדר על כנו, לפתור את אתגרי חיינו בעזרת החוכמה של מוח ימין.

סדנת עומק טרנספורמטיבית שרצה כבר עשרות שנים במדינות שונות בעולם, שמאפשרת לכל משתתף להתחבר לפשטות של הלב, לשקט פנימי ,לעוצמה ולתבונה שלו.

אלכימיה של אהבה

הלב הוא המקום להתחיל ממנו את המסע פנימה. הראש חשוב ככל שיהיה, אינו יכול לקחת אותנו להוויה שלנו. הלב יודע את הצעד הבא, הלב יודע את הדרך לאמת שלנו.
בסדנה זו נשים את הראש עם כל פטפוטיו בצד ונלמד להתחבר לשקט הפנימי של הלב, נלמד להקשיב לו ולצורה המיוחדת שבה הוא מדבר אלינו. נתחבר לקסם שטמון בו לרפא לב שבור, כאבים פיסיים, דברים שלא עובדים בחיינו כפי שאנחנו רוצים. 

הראש לא תמיד יאהב את זה כי הוא מורגל בלפתור אתגרים, אבל ההוויה והרכות המיוחדים של הלב, מרפאים ומביאים שינוי בצורה אחרת, שונה. האהבה היא הכוח הכי מרפא עלי האדמות, משהו שאפשר לאמת רק ברמת החוויה. אם נדע איך להביא אהבה וקבלה לאתגרי חיינו, נוכל לעשות בהם אלכימיה – טרנספורמציה של ממש.

יש לי עוד שאלות

עם מה הסדנה יכולה לעזור לי?

 • חיבור עמוק לאהבה עצמית, אהבה, היכולת שלנו לאהוב
 • קשיים באינטימיות
 • פחד ממערכות יחסים
 • להפתר ממתח נפשי ופיסי מהמערכות שלנו והלב בפרט
 • שמחת הלב וכלים לשמור על שמחה זו כמו מדיטציה, נשימה ועוד
 • תחושת בדידות
 • דכדכוך או דכאון
 • זעם וכעס בלתי נשלטים
 • התמכרויות שונות
 • אשמה וקנאה
 • חוסר ביטחון עצמי
 • קושי לבנות יחסי אהבה
 • התמודדות עם שכול ואובדן
 • הימנעות משפע
 • בעיות שינה

מי אני?

דישה לנה סלמן

תרפיסטית ומנחת סדנאות אלכימיה של צ'קרות, ריברסינג, הילד הפנימי. בעלת ניסיון רב בתהליכים אישיים של ייעוץ אנרגטי של אושו, הילד הפנימי – פריימל ותהליכי ריברסינג בשילוב התמקדות. נדהמת לגלות הן בסדנאות והן בקליניקה את הקסמים שקורים מחיבור לגוף ולרגש, שמאפשרים חיבור אמיתי וכנה לעצמנו, לאנרגיית החיים שלנו, חיבור ללב ולאהבה, חיוניות, ושקט פנימי עמוק.

מנחה את הסדנאות "המסע אל תוך הלב – אלכימיה של אהבה", "הילד הפנימי ואני – ריפוי העבר", "לנשום את החיים – ריברסינג",ו"לב הנשימה – מסע במעלה שבעת הצ'קרות".

מוסמכת לעבודת ריברסינג – נשימה אינטגרטיבית דינאמית, הילד הפנימי (בוגרת מסלול של 3 שנים של אושו פריימל תרפי מטעם OSHO International Foundation), התמקדות (Focusing) בשילוב SE לעבודת טראומה, ייעוץ אנרגטי של אושו, קריאה ואיבחון של צ'קרות, רייקי ועוד. דישה גם מנחה סדנאות אלכימיה מטעם OSHO Institute for Inner Alchemy.

מאמינה שאנחנו האחראים הבלעדיים על החיים שלנו, ושלנו הכוח לבחור. ככל שנכיר טוב יותר את עצמנו, את התת מודע והרגש שלנו, את הילד הפנימי הקסום שבנו, את המבנים הפנימיים האנרגטיים והמחשבתיים שלנו, נוכל לברוא מציאות אוהבת, מלאת שמחה, הנאה וקלילות בחיינו.
נשואה באהבה לעידו, אמא לכרמל, הייטקיסטית מצליחה בעברה, חוקרת את עולם הצ'קרות, היוגה והמדיטציה ב15 השנה האחרונות והולכת באושר ותשוקה גדולים בדרך הלב.

מתי ואיפה?

סדנת סופ"ש קסומה זו תקרה ב-4-6 ליוני 2020 במרחב הקסום של אשרם במדבר.

הסדנה תתחיל בחמישי ה-4 ליוני בשעה 16:00 ותסתיים בשבת ה-6 ליוני בשעה 14:00.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם דאנה 052-5985838

 

עלויות ושאר ירקות

עלות הסדנא בהרשמה מוקדמת עד 18 למאי – 1100 ₪
הרשמה רגילה – 1250 ₪.
בנוסף
עלות האירוח כולל 3 ארוחות מלאות וטעימות ופינת תה קפה פירות בחדר דורמיטורי – 540 ש"ח
ניתן לשדרג לחדרים פרטיים וחצי פרטיים, או לחסוך כסף בלינה בקמפינג.

מדיניות ביטולים:

עד לפני סיום ההרשמה המוקדמת, התשלום יוחזר במלואו בחיסור דמי הרשמה. (300 ש"ח)
במקרה של ביטול לאחר ההרשמה המוקדמת, יוחזרו 50% או האפשרות להשתתף בסדנה דומה.
במקרה של ביטול שבוע לפני הסדנה לא יוחזר הכסף, אך תינתן האפשרות להשתתף בסדנה דומה.
יש לעיין במדיניות הביטולים של אשרם במדבר.

יצירת קשר

משתתפים מספרים

“איזו חוויה מעצימה ומשחררת. איזה כייף שבאתי. הבנתי שהגוף מחזיק טראומות, דרוך ושומר, ודרך החוויה והתנועה במדיטציות אפשר לשחרר מהגוף, ממש דרך הגוף הפיסי, גם הרגשות משתחררים. אהבתי שזה בקבוצה, יש משהו בשיתופיות הזאת – להראות פגיעות – משהו שמחבר אותי לאחרים. מרגיש ניקוי אנרגטי, שיחרור מאוד עמוק וחיבור מאוד עמוק ללב. מרגיש שגיליתי משהו מאוד עוצמתי וחדש על עצמי."
ליאור, 42

“דישה האהובה שלי, אתמול בלילה כשהיתי בטיול במדבר בלילה, הסתכלתי על הכוכבים, ונזכרתי כמה למדתי ממך ומהסדנה, על להקשיב ללב לדעת לדבר ממנו, להרגיש אותו, וללכת בדרכו, להתחבר לעין השלישית, ולסמוך עליה, לסמוך על הגוף ולהשתמש בנשימה כעזר, שמחתי מאווד להיזכר בזה ובכמה שלמדתי מאז ואפילו סיפרתי לחבר טוב שמטייל איתי שנדהם שאפשר להקשיב ללב (: תודה"
הדר, 23

“עשיתי את הסדנה של הלב עם דישה, והיא הייתה צעד משמעותי בדרך שלי. זוכרת את התחושה של איך זה פתח לי את הלב. בתוך זמן קצרצר התחלתי לחוות את חווית העצמי, מעין חיבור מאוד עמוק לתוך איזה מעין פנימי …זה מפתיע ומרגש, מקפיץ מדרגה. בעיקר משמעותי לי היה שהיה לי מאד קל ביום שאחרי לוותר לחלוטין על עישון סיגריות. וגם החושים נפתחו מאוד, מעין התרחבות כזאת למשל נפתח חוש הטעם שלי ולאגס שאכלתי היה פתאום טעם אלוהי. אני מאוד אוהבת את המדיטציה של הלב שלמדנו וממשיכה לתרגל אותה, איזה קסם היא! תודה רבה דישה היה לי מאוד משמעותי ואני מרגישה שקסמים קורים לי!"
רוני, 52

"דישה אהובה, המסע איתך היה לי לבית במשך תקופה ארוכה ומאוד משמעותית בחיי. בתוך מערבולת של רגשות, מחשבות וחוסר חיבור לעצמי, למרות כל הניסיונות, מצאתי בסדנאות איתך אפשרות להתחבר לעצמי באמת. מצאתי מקום לראות ולהתמודד עם צדדים שניסיתי להתעלם מהם, עם האי נוחות שלי עם עצמי, עצב, כעס, אהבה וחמלה עצמית- שלא מתוך וויתור, אלא דווקא מתוך הבנה פשוטה של האנושיות שבי.
ליווית אותי בכל התהליכים האלו שעוררו עוד הרבה תובנות ואסימונים לאורך הדרך. בדרכך הפשוטה, האוהבת והאימהית, הראית לי שהכל בסדר, שיש מקום לכל השדים והפיות שלי. ואני מודה לך מקרב לב על המסע שעברתי איתך"
שלי, 30

דישה יוצרת מרחב אוהב ומאפשר, עם המון רגישות, הקשבה והכלה.
מרחב שהו תהליכי ריפוי עמוקים יכולים להתקיים.
בסדנה שבה השתתפתי, חוויתי חופש גדול להיות מי שאני, איך שאני…
קשה לתאר במילים את עומק החוויה ובאיזה רבדים היא נגעה בי.
התהליך פשוט ועוצמתי. הנשימה מנקה את הגוף ומאפשרת לשחרר את מה שכבר לא משרת אותנו.
היה מדהים תודה!
גיא, 42