לשחרר את הרגש מהאוכל ~ סדנה לשיחרור אכילה רגשית

מתחילים בראשון הקרוב!

מזמינה אותך להפטר מהכמה קג העודפים בדרך אחרת,
בדרך שמתידדת וחוקרת עם מה שקורה שם באכילה שלך,

כשמרגישים את הרגש מתחת לאכילה רגשית, האוכל נהיה רק אוכל.
במפגשים ניגע בסיבות האמיתיות לאכילה רגשית, ונעשה עבודה של תיכנות מחדש סביב הסיבות האלה בשביל לשחרר אותן מאיתנו אחת ולתמיד.

האמת היא שבלשב כלשהו בחיינו (המוקדמים) נוצר הקשר. אוכל = הרגשה טובה. הרבה מהדברים האלה כבר לא מודעים היום, והקצה חוט שאולי נרגיש, זה שממש אבל ממש בא לנו לאכול (נניח) שוקולד בשביל להרגיש טוב. בלי שוקולד (או הצ'יפס, או הקפה, או העוגיה, או כל דבר אחר) החיים מאבדים את הצבע, ההנאה.

אז מה מצפה לנו שם למשך שבעה מפגשים?

 • להכיר את כל הסיבות הספציפיות שלך מתחת לאכילה רגשית. (ישנם בערך שבע סיבות ואצל כולם זה עירבוב כלשהו של כמה מהם)
 • להכיר דרך מאוד יעילה לתכנת אותם מחדש. (כן, זה לא ענין של כוח רצון בלבד)
 • תיכנות מחדש זה כשהוא מושלם, מפחית את הסטרסט סביב האוכל, ופותר את האכילה הרגשית לתמיד

התוכנית של המפגשים

 • מפגש ראשון ~ מה יושב שם מתחת לחשקים ספציפיים ~ אותם הדברים שקשה לנו לעמוד בהם, שוקולד, צ'יפס, ממתקים, יו ניימ איט.
 • מפגש שני ~ אכילה רגשית לא בררנית ~ כשאנחנו בסטרס, מרגישים יותר מדי, אנחנו פשוט בולסים כל מה שלידנו. במפגש הזה נפגוש את זה, ואת מה שיושב מתחת לזה. (ילדה פנימית מקסימה שזקוקה לחיבוק ועוד)
 • מפגש שלישי ~ כוח רצון וחבלה עצמית ~ כן אז התחלנו דיאטה, איך זה שבשבוע השני, זה כבר לא עובד. הרבה פעמים העניינים עם כוח רצון קשורים לדמויות סמכות בילדות שלנו, ואנחנו ממשיכים לחבל בעצמנו גם כמבוגרים בסוג של נקמה.
 • מפגש רביעי ~ אני מפחדת להיות סקסית מדיי. לעיתים האוכל, או שכבת השומן, היא שכבת הגנה, מגבולות שנרפצו בצורות אלה ואחרות בעבר.
 • מפגש חמישי ~ להגיע למשקל היעד ~ איך זה ירגיש. חבלה עצמית נמצאת גם שם, בהסכמים שעשינו עם אנשים, לא להיות יותר מדי. שאף אחד לא ייקנא, לא לתפוס יותר מדי מקום, לא להיות יותר מדי בולטת וכו.
 • מפגש שישי ~ הפחד להישאר רעבה, הרבה פעמים יושב על זכרונות שלנו כשהיינו תינוקות ולא קיבלנו אוכל בזמן. אם להישאר רעב מפחיד או מלחיץ אתכם, כנראה גם לכם יש שורש מהענין הזה.
 • מפגש שביעי ~ איך לא לנקות את הצלחת. כן, אכלת, שבעת ועדין יש אוכל. אז למה את אוכלת עוד? נעשה עבודה מהממת גם עם זה. נסכם, נסגור קצוות, נלטף את מה שעוד חסר ומרגיש לא סגור, ונחגוג!
 • שמחה מאוד להביא את התכנים האלה, שפשוט עובדים.

מי אני?

דישה לנה סלמן ~
מטפלת גוף-נפש בריברסינג נשימה מעגלית אינטגרטיבית, הילד הפנימי, התמקדות וטיפול בטראומה (SE) ותרפיות אנרגטיות. תלמידה של החיים, של מורים ומאסטרים מובחרים מהארץ ומחול, מתרגלת יוגה ומדיטציה ב15 השנה האחרונות, מנחה סדנאות נשימה (ריברסינג), תרפיה ומדיטציה ב8 שנים האחרונות ובעלת קליניקה לטיפולים אישיים. אמא לכרמל, אישה לעידו, הייטקיסטית מצליחה  לשעבר שהחליטה לחבר את המזרח והמערב, הפסיכולוגיה והאנרגטיקה, המדיטציה והשיטות המערביות לטיפול, ובעיקר אוהבת את החיים ומאמינה שבכל אחד מאיתנו יש את המקום הפשוט הזה המלא חיים ,אהבה ושמחה ושדי פשוט לגלות אותו מתחת לכל השכבות.

הגעתי לנושאים של אכילה רגשית כי זה משהו שגם אני התמודדתי איתו והיום אני מרגישה שפיענחתי את הנוסחא שעוזרת להבין ולרפא את הסיבה האמיתית מתחת לאכילה הרגשית.

מתי ואיפה?

אצלכם בבית, בזום
ימי ראשון ב-20:00, למשך שבע מפגשים,
בתאריכים 17/5, 24/5, 31/5, 7/6, 14/6, 21/6, 28/6.

מחזור בוקר ייפתח בימי חמישי ב-9:00,
2/7, 9/7, 16/7, 23/7, 30/7, 6/8, 13/8
כל השיעורים יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם גם אח"כ.

פספסתם את המפגש מבוא? לא נורא, אפשר לראות הקלטה שלו פה. מתנצלת על האיכות הקלטה, נדמה שהקסם לא עובד בדיוק כמו שאכן היה בערב הזה, אבל מזמינה אתכם לעשות איתנו את התרגיל ולראות כמה הוא עובד עבורכם.

יש לי עוד שאלות / עדכני אותי על סדנאות

לעידכונים על סדנאות באמצעות ווטסאפ

באיזור חיפה

באיזור המרכז