קריאה אנרגטית


מהי קריאה אנרגטית מבית אושו?

חויית הקריאה האנרגטית היא הזדמנות להביא מודעות וקבלה לזרימת האנרגיה של הצ’אקרות שלנו וכתוצאה לגלות תובנות חדשות לגבי עצמנו. דרך קריאה אנרגטית אנחנו יכולים להבין לעומק חסמים אנרגטיים, להעמיק בשאלות חיינו הזועקות להבהרה, וגם לגלות אילו טכניקות ומדיטציות יכולות לעזור לנו ולהכיל אותנו בחיי היומיום. כל קריאה היא ייחודית ואישית, הן עבור האדם שנותן את הקריאה והן לאדם המקבל אותה.

קריאה יכולה לפתוח נושא מסויים בחיינו שלא מסתדר כפי שהיינו רוצים ולראות לעומק את המקורות, האמונות ומביאים שינוי עמוק לתוך נושא זה.

קריאה אנרגטית הינה חווייה ייחודית, שפותחת שער לאהבה עצמית, קבלה ובהירות לגבי אתגרי חיינו. הקריאה מיטיבה עם כל הגילאים וכל שלבי ההתפתחות רוחנית. הקריאה יכולה אף לשמש כחווייה זוגית מופלאה ומומלצת.קריאת צ'קרות או נושא מסויים

במסע מרתק זה אנחנו יכולים להסתכל על צ'קרה מסויימת, הנושאים שהתיכנות שלה מביא איתה ולהביא שינוי עמוק לתיכנות בסיסי זה.

קריאה יכולה לפתוח נושא מסויים בחיינו שלא מסתדר כפי שהיינו רוצים ולראות לעומק את המקורות, האמונות ומביאים שינוי עמוק לתוך נושא זה.

איבחון אנרגטי

קריאה צבעונית זו סורקת את כל מרכזי האנרגיה – הצ'קרות בגופנו ואת המרכזים שדורשים הסתכלות ובחינה לעומק.  בדרך אוהבת ורכה נוכל לראות בבהירות מהם הנושאים שאיתם אנחנו מתמודדים ומה הדרך המיטבית עבורנו לגשת איתם ומהם המשאבים שעומדים לרשותנו בדרך זוקריאה של מערכות יחסים

בקריאה מרתקת זו אנחנו מסתכלים על הזרימה האנרגטית במערכת היחסים. מערכת יחסים יכולה להיות עם בן/בת זוג, הורה, ילד ועוד. כך ניתן להסתכל ברכות ואהבה על הדינמיקה הקיימת במערכת היחסים, לראות למה היא זקוקה ומה ניתן לעשות בשביל לפתוח חסמים שקיימים בה.

קריאה של זוגות

דרך מזינה וקסומה להיפגש ביחד במרחב של הלב. בקריאה זוגית אנחנו מסתכלים על החוזקות והאתגרים במערכת יחסים, או על נושא מסויים שתביאו איתכם. וזאת במטרה לחשוף את השורשים החבויים, הדינמיקה הלא מדוברת ולראות מה השינוי הנדרש בזרימה בין בני הזוג.

קריאה של חיים קודמים

קריאה מיוחדת זאת מומלצת לאנשים שכבר חוו בעבר קריאה, ומטרתה לסתכל על ענין או קושי בחיינו ולקבל עליו תמונת מבט רחבה יותר, נקודת הסתכלות חדשה ולפתו את האפשרות להביא פיתרון שלם ומלא יותר.


מטופלים מספרים

הייתי חולה במשך שלושה שבועות וניסיתי הכל בשביל לגלות את הסיבה לחולי. התמונות בקריאה היו מאוד עמוקות ובעלות משמעות. לקראת הסוף של הקריאה ממש הצלחנו לחבר אירועים מהעבר והתרחשויות בהווה ולגלות את הסיבה של למה הייתי חולה. אח"כ שיתפתי על התהליך. הרגשתי טוב מיד אח"כ! כמה נפלא! אני מאוד מודה על החוויה הזאת וממליצה לכולם לקבל קריאה מדישה. היא יוצרת מרחב קסום לחקירה עצמית ומאוד מחוברת לאנרגיה של הבן אדם שמולה.נעמי, 28
עברתי כבר מספר קריאות כאלו וכל אחת מעמיקה את קודמתה
אני עובר תהליך ריפוי ושחרור רגשי מאוד משמעותי בעזרת הקריאות הללו
התהליך נעים מאוד ופשוט
זהו מסע פנימה לתוך עצמי, לגילוי העוצמות שבי, ליצירת איזון והרמוניה בכל הגופים שלי
דישה מלאה באהבה, הקשבה, רגישות וקלילות יוצרת מרחב ריפוי קסום ממש, שבו הכל אפשרי
אני כותב את המילים הללו כדי שעוד אנשים יקבלו השראה ואומץ לעשות משהו באמת טוב לעצמם
לחוות את המתנה הזאת
שווה, מאוד מומלץ, פשוט לבוא ולהתנסות
לשחרר קצת את הראש ולהתמסר
תודה דישהגיא, 41
rebirthing

צרו קשר

יש לכם שאלות נוספות?
מתעניינים?
רוצים לקבוע פגישה?

מוזמנים להתקשר ל0544-693-125.
או להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם.