קצת עליי


שלום!
וברוכים הבאים לעמוד שלי.
אני דישה. דישה הוא שם סנייאסי, שהוא סוג של התחייבות שבחרתי לדרך הלב. דרך של אחריות עצמית, התבוננות ומדיטציה. כל פעם שמישהו קורה לי דישה, אני נזכרת בכל הטוב שיש בתוכי.
אני מטפלת גוף-נפש בריברסינג (נשימה מעגלית מודעת), התמקדות וייעוץ אנרגטי של אושו.

מלווה אנשים בדרכם המיוחדת לריפוי, חיבור לעוצמה ולרגש הפנימיים, חיבור לגוף ואיזון אנרגטי בכל רבדי הגוף-נפש-מיינד. מנחה סדנאות נשימה, מדיטציות ותהליכים תרפיים-אנרגטיים.

נוכחת ונדהמת בכל מפגש עד כמה הגוף שלנו יודע להוביל לריפוי, לאיזון, במידה ומקשיבים לו מתוך נוכחות, אהבה וקבלה. מתעצמת מחדש מכוחות הריפוי והעוצמה הקיימים בנו, ומתמלאת אהבה והתפעמות לנוכח מפגש אמיתי של לבבות שנוצר בכל טיפול.

בחרתי ללכת בדרך הזאת כי הבנתי לאחר שנים רבות שאני האחראית המלאה לכל מה שקורה לי, ואני היחידה שיכולה לשנות את החיים שלי. היה לי את כל מה שאישה יכולה לרצות – בעל אוהב, תינוק מקסים, עבודה נהדרת ומתגמלת, חברים, ובכל זאת משהו היה חסר – לא הייתי מאושרת. עמוק בפנים זה פשוט לא היה זה. המסע האישי שלי הוביל לכל התרפיות שאני מביאה כיום. אני מאמינה בהם ובמה שהן עושות כי הן עשו לי פלאים ונפלאות.

צללתי, התעמקתי, למדתי, חקרתי את הצ'אקרות – הן מהכיוון של היוגה והתירגול היוגי, והן מהצד של הפסיכולוגיה המערבית. שחיתי במעמקי הנשימה – ועם כל האור שהיא מביאה איתה – שיחרור, ניקוי, התרחבות לתוך הווה חדש. ההתמקדות הגיעה לחיי והביאה נדבח של נוכחות עם מה שיש – קבלה עמוקה. העבודה התרפית-אנרגטית הוסיפה עוד הבנות מעמיקות – הפאזל של החיים שלי נהיה יותר ברור – נהיה יותר ברור איך משיגים את הדבר הזה שחיפשתי כל כך הרבה – אושר.
כל שנה היוותה המשך טבעי ומעמיק של השנים שקדמו להן, עד שנהיה לי ברור כשמש – שהנה אני בשלה ומלאה מספיק בשביל להעביר את זה הלאה, לחלוק עם אחרים את המתנות האדירות שקיבלתי – אהבה, חופש, נאמנות מחודשת לעצמי, קלילות ועוד עוד עוד…

בהוקרת תודה ענקית ענווה אני קדה לדרך שלי, שחכמה מההולכת בה, שהביאה אותי לבדיוק בדיוק היכן שאני אמורה להיות היום.


rebirthing

צרו קשר

יש לכם שאלות נוספות?
מתעניינים?
רוצים לקבוע פגישה?

מוזמנים להתקשר ל0544-693-125.
או להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם.